Trzy Kolory zapraszają:Nie ma to jak ostatni weekend sierpnia... Organizatorzy reggae wydarzeń zadbali o to byśmy mieli naprawdę duży wybór w tym roku, i tak ja polecam Wam dwie regionalne imprezy: Reggeneracja 2009 i III Festiwal Muzyki Reggae i Artdziałań różnych... - Wiekowo starszym kolegą jest czeladzki festiwal ale w ostatnich latach zakończenie lata na Kazimierzu w Sosnowcu coraz lepiej się prezentuje w kwestii line-up'u. No cóż w zeszłym roku oba miasta zgopdziły się na oddzielne terminy a w tym każdy chce przyciągnąć słuchacza w ten sam, co niewątpliwie wyjdzie któremuś z festiwali na gorsze... Nie przesądzam któremu i polecam zgrać w czasie wszystko tak aby zaliczyć zarówno trochę klimatu Artdziałań i reggae w Sosnowcu i trochę klimatu czeladzkiego Grabka! =)

Warto także wspomnieć, że tego samego dnia w Brzeszczach kolejna edycji Festiwalu Rock Reggae Brzeszcze, tam zobaczyć będziemy mogli m.in. Indios Bravos, Strachy Na Lachy czy Lao Che - wybór należy do Was!

A już od września Trzy Kolory powracają z większą mocą i niespodziankami na fale internetowe Radia EGIDA! Szczegóły wktrótce ^^ Pozdrawiam, Robert ' ver.di ' Włodarczyk =)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz