3, 2, 1... Start!

Już 1 września rozpoczyna się kolejny sezon nadawania studenckiej rozgłośni Uniwersytetu Ślaskiego - Radia EGIDA! W tym sezonie rozpoczynamy we wtorek, Trzy Kolory pozostając wierne poniedziałkowej dacie, pojawią się więc już 7 września po godzinie 20:30!

Pierwszy odcinek po wakacjach obfitować będzie w nowości muzyczne, subiektywną ocenę letnich festiwali reggae w Polsce, gości i nagrody!! Zapowiada się więc mocne uderzenie, tym bardziej zapraszam Was wszystkich =)

Jednak już od 1 września na antenie radia Egida rozdawać Wam będziemy w pozostałych pasmach najnowszy singiel zespołu SKANKAN - Feel it! To krążek promujący ich najnowszą płytę ("Try to feel it!"), która swą premierę będzie miała 11 września. Zapraszam do słuchania i zgarniania płyty! Więcej o samym wydawnictwie opowiedzą sami członkowie zespołu na Trzech Kolorach 7 września, do rozdania czekać na Was będą zaproszenia na premierowy koncert, najnowsza płyta i single! Warto włączyć więc EGIDĘ w pierwszy poniedziałek września po 20:30, do usłyszenia - Robert ' ver.di ' Włodarczyk ^^

Odsyłam Was na stronę zespołu SKANKAN!
Oraz polecam stronę radiową, gdzie warto zapoznać się z nową ramówką na sezon 2009/2010
A także zapraszam do odwiedzenia stron naszego partnera - portalu koncerty.net.pl

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz