5lecie Trzech Kolorów!


To już 5 lat jak audycja Trzy Kolory towarzyszy Wam w każdy poniedziałek o 21:oo !! Wyjątkowy więc sezon emisyjny dla Radia Egida rozpocznie się 1 września - będzie to już 43 sezon nadawania najstarszej rozgłośni akademickiej na Śląsku. W naszych szeregach z okazji jubileuszowego sezonu wiele ciekawych zmian, niesamowici goście i duża dawka pozytywnej energii!!

3 września punktualnie o 21:oo usłyszycie komentarz do minionych wakacyjnych festiwali reggae, sporą dawkę nowości wydawniczych z Polski i zza granicy, wyjątkowego audiobooka Sławka Gołaszewskiego, który stanie się stałym punktem naszej audycji, jak również zapowiedź najbliższego cyklu Gościnne Trzy Kolory i to nie wszystko : ) Ulegnie zmianie na bardziej dynamiczną formuła naszych spotkań, zwiększymy interaktywność kontaktów ze studiem i oddamy w Wasze ręce świeży i wyjątkowy trójkolorowy fanpage!

Bądźcie z nami na Bloggerze, Facebooku, Google+ i przede wszystkim przed komputerem włączając Egidę (www.egida.us.edu.pl) od września w każdy poniedziałkowy wieczór : )

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz