25lecie Farben Lehre & Punky Reggae Live 2011

...

Obchodząca w bieżącym roku swoje 25-lecie, płocka formacja FARBEN LEHRE oraz firma Lou & Rocked Boys proponują wyjątkowe, dwupłytowe wydawnictwo w stylu "the best of...". Jubileuszowy album zawiera 25 najlepszych z najlepszych kawałków, wybranych z całego muzycznego dorobku zespołu i zebranych pod hasłem "Best of the Best". Z kolei na drugim krążku, po raz pierwszy w całości w postaci CD ukaże się legendarny koncert z płockiej Auli w L.O. im Wł. Jagiełły, z 1994 roku, zrealizowany przez samego Roberta Brylewskiego. To obowiązkowa pozycja w płytotece każdego zwolennika twórczości kwartetu z Płocka, będąca faktyczną esencją ich dokonań.

Warto jednocześnie nadmienić, że równolegle z CD ukaże się analogiczna płyta winylowa, zawierająca 12 utworów. J
esienią 2011 roku odbędzie się duża trasa koncertowa, będąca ukoronowaniem 25 lat działalności, która w połączeniu z PUNKY REGGAE live odwiedzi blisko 50 miejsc w całej Polsce. Z kolei 17 września 2011 w rodzinnym Płocku FARBEN LEHRE wraz z 10 zaprzyjaźnionymi kapelami zagra duży plenerowy i jubileuszowy koncert na malowniczej Plaży nad Wisłą. Będzie się działo... : )

Trzy Kolory przygotowały dla Was zaproszenia na Punky Reggae Live do: Katowice, Bielska, Częstochowy, Będzina i Rybnika - słuchajcie nas uważnie!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz